فن اکسین ویرا/نماینده/انحصاری/سافت استارتر/درایو/رله حفاظتی/AuCom/Fanox/Invertek
معرفی شرکت

شرکت فن اکسین ویرا در سال ۱۳۸۸ باهدف ارائه تجهیزات با کیفیت بالا به‌عنوان نماینده انحصاری شرکت Fanox اسپانیا در ایران تاسیس شد و اقدام به ارائه محصولات در زمینه حفاظت و کنترل نمود. در سال ۱۳۹۳ با توجه به نیازهای بازار به راه اندازهای نرم (Soft Starters) طی قراردادی نمایندگی انحصاری شرکت AuCom در ایران را دریافت نمود و فعالیت‌های خود را در زمینه تأمین راه اندازهای نرم آغاز نمود. هم چنین این شرکت در سال 1394 به منظور گسترش خدمات در حوزه اینورترها و ادوات کنترل دور موتورهای الکتریکی، محصولات شرکت Invertek انگلستان را به صورت انحصاری در ایران به سبد محصولات خود اضافه نمود.
لازم به ذکر است که محصولات FANOX این شرکت موفق به اخذ تأییدیه از شرکت توانیر، اخذ تأییدیه و ورود به وندور لیست شرکت مپنا، شرکت نفت فلات قاره، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت ایران، و نیز شرکت های پتروشیمی از جمله پتروشیمی بیستون، پتروشیمی پردیس، پتروشیمی کرمانشاه، پتروشیمی لرستان، پتروشیمی مهاباد، پالایشگاه و پتروشیمی شازند امام خمینی و شرکت صنایع ملی مس ایران گردیده است. محصولات این شرکت توسط شرکت های تابلوساز در پروژه های مختلف پارس جنوبی و نیز نیروگاه های مختلف در سطح کشور مورد بهره برداری قرار گرفته است. علاوه بر این محصولات این شرکت موفق به ورود به وندور لیست شرکت های توزیع، از جمله شرکت توزیع تهران بزرگ و نیز استان های آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، کرمانشاه، همدان، سمنان، گلستان، گیلان، مازندران، اصفهان، یزد، شرکت توزیع نیروی برق شهر تبریز و شیراز و … . نیز وندورلیست شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور گردیده است.
تمامی محصولات ارائه شده دارای تأییدیه های بین المللی در آزمایشگاه های مرجع بوده و دارای گارانتی 18 تا ۳۶ ماهه و خدمات پس از فروش ۵ ساله در ایران می باشند.
شرکت فن اکسین ویرا با داشتن کادر مجرب در زمینه فروش و خدمات فنی توانسته است در زمره شرکت های فعال و موفق در صنعت برق قرار گیرد. از جمله اهداف اصلی این شرکت، ارائه خدمات پس از فروش مناسب در جهت جلب رضایت مشتریان می باشد.