سافت استارتر AuCom/EMX4i/سافت استارتراوکام/راه اندازی نرم موتور/اوکام/تعمیرسافت استارتر
EMX4i

سافت استاترهای هوشمند فشار ضعیف EMX4i

با توجه به پیشرفت چشم گیر کمپانی AuCom در تولید نسل جدید سافت  استارتر های  هوشمند مدل جدیدی که کمپانی AuCom در سال ۲۰۱۶ به بازار معرفی کرد و توانست با وجود این محصول طیف گسترده تری از نیاز های مشتری را با هزینه کمتر محیا می سازد مدل EMX4i می باشد.

در این مدل از سافت استارتر ها تلاش شده که با رفع نیازهای اساسی اتوماسیون صنعتی کامل ترین مدل را ارائه و روانه بازار کند.سافت استارترهای هوشمند EMX4i با توجه به قابلیت های مطرح به زودی سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص می دهد و با توجه به کاربری آسان نسبت به نمونه های پیشین می تواند در صنعت اتوماسیون صنعتی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد .

سافت استارتر EMX4 آخرین نسل از سافت استارترهای AuCom است. این مدل به پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین تکنولوژی های انحصای شرکت اوکام مجهز شده است و در کنار آن با ارائه رابط کاربری ساده و ماژول های متعدد مجموعه ای قدرتمند را در اختیار مشتری قرار میدهد که تمامی ضروریات یک راه اندازی امن و پایدار را فراهم می سازد.

  • اضافه شدن پورت USB

درگاه USB اضافه شده به EMX4 امکانات زیادی را برای کاربر فراهم می کند. این پورت امکان آپلود، دانلود و ذخیره سازی آسان اطلاعات عملکردی سافت استارتر را فراهم می سازد که به کاربر کمک می کند تا سیستم را بهتر مدیریت کند. سایر مزایای این درگاه عبارتند از:

– دریافت ساده اطلاعات بدون نیاز به PC یا شبکه

– بدون نیاز به کابل یا آداپتور

– بروزرسانی آسان نرم افزاری و فریم ویر

– بروزرسانی آسان نرم افزاری و فریم ویر

  • کارت هوشمند

کارت هوشمند EMX4 نقش یک سافت استارتر را از نو تعریف می کند. با انتخاب یک کارت هوشمند مناسب، EMX4 می تواند نقش یک کنترلر کامل سیستم را ایفا کند.

کارت های هوشمند دارای توابع مخصوص صنعتی یا کاربردی هستند و به راحتی ب EMX4 اضافه می شوند و طراحی سیستم، نصب و راه اندازی را آسان می کنند. با تبدیل EMX4 خود توسط یک کارت هوشمند خاص، سیستم شما می تواند برای یک کاربرد خاص و هوشمند آماده شود. استفاده از این سیستم کارایی کل سیستم را بهبود بخشیده و کنترل سیستم را برای شما آسان تر می کند.