سافت استارترAucom/تعمیرات سافت استارتر/EMX3/EMX4/راه اندازی نرم
معرفی AuCom

معرفی و تاریخچه AuCom

 

AuCom در سال ۱۹۷۸ برای طراحی و تولید طیف گسترده ای از تقویت کننده های استریو تاسیس شد.نام  AuCom برگرفته از اختصار دو کلمه ی (Au(Audio به معنی شنیداری و(Com(Communicatio به معنی ارتباطات می باشد. بنیان گذاران AuCom آقای مارک امپسون که کارشناس طراحی الکترونیک و شریک تجاری اش آقای ری آرچر بودند.همچنین AuCom در طراحی منابع تغذیه برای سیستم های رادیو پخش ، آلارم تاکسی ها و دستگاه های ذخیره کننده انرژی برای موتور های تکفاز و سه فاز القایی سهم بسزایی داشت. این دستگاه های ذخیره کننده انرژی تحت لیسانس آژانس فضایی امریکا (ناسا) تولید می شدند. و تکنولوژی سافت استارترها از اینجا آغاز شد. و تمرکز اصلی به تولید سافت استارترهای مناسب و با طول عمر زیاد در رنج تجاری معطوف گردید.امروزه AuCom طیف وسیع تری از تولیدات خود را در زمینه ی محصولات الکترونیک صنعتی ، تابلو ها و مراکز کنترل موتور برای ارائه راهکار هایی مناسب گسترش داده است.

سرتاسر تاریخ AuCom  همواره به نوآوری و پژوهش اختصاص داده است و از این رو با ادغام .ذکاوت و سخت کوشی جایگاه خود را در خط مقدم تکنولوژی الکترونیک صنعتی حفظ کرده است.

در سافت استارترهای مدرن روش های راه اندازی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این روش های راه اندازی از لحاظ تعداد فاز به دو روش راه اندازی کنترل سه فاز و دو فاز تقسیم بندی می شوند.

*افتخار ما دقت و توجه به جزئیات است*
ما به دلیل داشتن مهارتهای مهندسی و انعطاف پذیریمان به عنوان متخصص برتر جهان در حوزه ساخت سافت استارتر انتخاب شده ایم