کنترول دور های Invertek/تعمیرات درایو/درایو/E3/Eco/p2/اینورتک
معرفی شرکت Invertek

معرفی و تاریخچه شرکت Invertek

شرکت Invertek انگلستان در سال ۱۹۹۸ با هدف تولید درایوهای الکتریکی تاسیس گردید و در طول مدت فعالیت خود توانست با بهره گیری از متخصصین و تیم طراحی مجرب در صنعت کنترل دور موتورها، تبدیل به یکی از بهترین برندهای جهانی در این زمینه شود.
فعالیت های اینورتک به طراحی و توزیع درایوهای فرکانس متغیر پیچیده اختصاص یافته است که برای کنترل موتورها برای کاربردهای گسترده صنعتی و صرفه جویی انرژی مورد استفاده قرار می گیرند. این شرکت همواره سعی در ساخت محصولات در کلاس جهانی، متعهد به نوآوری، استفاده از فناوری های روز دنیا و حرکت بر لبه علم و دانش، شبکه جهانی گسترده برای فروش و عرضه محصولات، و همچنین خدمات تخصصی پس از فروش داشته است.

از ویژگی های اصلی درایوهای اینورتک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درایوهای کنترل دور با کاربری آسان
  • عملکرد باور نکردنی
  • قوی و قابل اعتماد
  • هزینه پایین نصب و بهره برداری
  • دامنه بالای توان V   0.37 – 250kW ، 115 – 600V

درایوهای AC در طیف گسترده ای از برنامه های کنترل فرآیند صنعتی و صرفه جویی در مصرف انرژی برای کنترل سرعت موتورهای الکتریکی استفاده می شوند. برخی از کاربردخای این درایوها شامل کنترل پمپ ها، HVAC، آسانسورها، و اتوماسیون های عمومی می باشد.

سازندگان درایوهای اینورتک همواره سعی بر این داشتند تا با حفظ کیفیت و کارایی محصورلات تولیدی، آسیبب های محیط زیستی را به حداقل مقدار ممکن برسانند. در همین راستا شرکت اینورتک موفق به کسب گواهی ISO 14001 در زمینه مدیریت محیط زیستی محصولات شده است. در همین راستا، این شرکت سعی علاوه بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات خود، از مواد معدنی مضر، مانند مواد حاوی هالوژن استفاده نکند.

از جمله تجهیزاتی که توسط شرکت Invertek ارائه می کند می توان به درایوهای اقتصادی E3 با کاربری عمومی، درایوهای ECO با کاربری پمپ و فن، درایوهای P2 با کاربرد در صنایع سنگین، و سری آسانسور(Elevator) اشاره کرد.
Invertek دارای گواهی ISO 9001 :2008 در زمینه مدیریت کیفیت و ISO 14001:2004 در زمینه مدیریت محیط زیستی می باشد. این شرکت در مدت فعالیت خود همچنین همواره نوآوری و خلاقیت را در زمینه تولید محصولات با ویژگی های منحصر به فرد مد نظر قرار داده است.
درایوهای تولیدی شرکت Invertek برنده جوایز متعددی در طی سال های (۲۰۱۲-۲۰۱۵) در زمینه های فناوری، بازرگانی و … شده است. اکنون این شرکت به بیش از ۸۰ کشور مختلف در جهان صادرات داشته و در زمینه ی کنترل دورهای منحصر به فرد با رنج های مختلف در حال همکاری با چند شرکت بزرگ اروپایی می باشد.